1. Uluslararas Protez-Ortez Öğrenci Kongresi

KONGRE TARİHİ
28 Mayıs - 30 Mayıs 2021

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.ortezprotezkongresi.com
DAVET
Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi olarak ilkini düzenlediğimiz Uluslararası Protez-Ortez Öğrenci Kongremiz “PROSTETİST-ORTOTİST ADAYLARIN GELECEĞİ ÇİZİLİYOR” teması ile 28-30 Mayıs 2021 tarihleri arasında Üniversitemizin Tıp Fakültesi Kongre Salonu’nda gerçekleşecektir. Öğrenci Kongremizin vizyonu; mesleğimizdeki duayen ve Protez-Ortez alanına gönül vermiş büyüklerimizle öğrenci arkadaşlarımızı bir araya getirerek mesleğimizin sorunlarına değinmektir. Çözüm yollarını hep birlikte aramak, mesleğimizin teknolojiyle ve diğer meslek gruplarıyla iletişimini sağlamak, alanda yenilikçi projeleri desteklemek ve giderek önem kazanan Ortotist-Prostetist’lik mesleğinin gelişimine katkı sağlamaktır.

Alanda lisans ve önlisans öğrencilerimizi bir araya getirecek kongremizde; farklı ve güncel konular alan hocaları tarafından ele alınacak, öğrencilerimiz de okullarında yaptıkları çalışma/araştırmaları ile katılabileceklerdir. Ayrıca bu bilimsel ve sosyal etkinliğin bir marka haline getirilerek Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Öğrenci Kongresi adı altında devam ettirilmesi de hedeflenmektedir.

Fakültemizin imajını ve kalitesini de aktaracağımız kongremizde bu yola gönül vermiş olan Fakülteniz Ortez-Protez Bölümü öğrencilerini ve hocalarını aramızda görmek, sektör temsilcileri ile bir arada olmak bizleri onurlandıracaktır.

Covid 19 salgınının bu tarihte etkisini yitireceğini umuyor ve yine öğrencilerimiz için faydalı bir kongre olmasını temenni ediyoruz. Tüm katkılarınız ve katılımlarınız için teşekkür ederiz.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin