12. KEPAN Kongresi

KONGRE TARİHİ
11 Mart - 14 Mart 2021

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Kaya Palazzo Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.kepan2021.org
DAVET
Nütrisyon Camiasının Değerli Üyeleri,

Sizleri 11-14 Mart 2021 tarihlerinde Antalya’da yapılacak olan 12. KEPAN Kongresi’ne davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. KEPAN Yönetim Kurulu olarak geçmiş yıllarda olduğu gibi 2021’de de bilimsel ve sosyal açıdan başarılı ve doyurucu bir kongre düzenleme heyecanındayız.

İçinde bulunduğumuz yıl hepimiz için çok farklı oldu. COVID pandemisi tüm yaşamımızı derinden etkiledi. Daha az evden çıktık, hastanelerde farklı koşullarda çalıştık, sosyal hayatımızı kısıtladık. Bu zor dönem hâlâ sürüyor, yeni döneme uyum sağlama uğraşısındayız. COVID’li günler bize bir şeyler de öğretti. Sevdiklerimizle, dostlarımızla bir araya gelebilmenin değerini hatırlattı. Sağlık koşullarının düzelme yoluna girmesi ile 2021 Kongremizi canlı yapma kararı aldık.

Yönetim Kurulu olarak göreve geldiğimizde geniş uluslararası katılımlı bir kongre hayal etmiştik. Yıllardır içinde olduğumuz ESPEN yanında, PENSA üyesi olmamız sonrası Asya ve komşu ülkelere açılım planlamıştık. Uluslararası hareketliliğin kısıtlanması sonrası 2021 Kongremizi daha ulusal bir yapıda gerçekleştirmek durumunda kalıyoruz.

COVID sürecinin bize öğrettiği başka bir değer de sanal ortamda yapılan toplantılar oldu. Kongremizde yabancı konuşmacı katılımını, sanal ortamda yapmayı planlıyoruz. Koşullar daha da iyileşirse yine canlı uluslararası bir yapıya yöneleceğiz.

Kongremizde bazı yeniliklerimiz de olacak. Kongre süresini bir gün kısaltarak 3 güne indirdik. Oturumların bir kısmını 2 salonda yapacağız. İkinci salon “Eğitim” temelli konuları içerecek. Olabildiğince fazla sözel sunuma yer vereceğiz. Bildirisi olan 200 katılımcıya kayıt ve konaklama desteği sağlayacağız.

Kongre sürecinde sizlerden gelecek her türlü öneriyi bekliyoruz. Değerli katkılarınızla bu zor süreçte başarılı bir kongre hedefliyoruz.

Bu duygularla tüm camiamıza KEPAN yönetim kurulu olarak sevgi ve saygılarımızı sunuyor sağlıklı günler diliyoruz.

Dr. Osman Abbasoğlu
KEPAN Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin