15. Uluslararası Katılımlı Çocuk Alerji ve Astım Kongresi

KONGRE TARİHİ
24 Ekim - 27 Ekim 2021

KONGRE ŞEHRİ
Bodrum, Muğla, Türkiye
KONGRE YERİ
Titanic Deluxe Bodrum Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.caaad2020.org
DAVET
Sevgili Meslektaşlarımız

Bu yıl, Çocuk Alerji ve Astım Akademisi Derneği’nin 15. Kongresini 24-27 Ekim 2021 tarihleri arasında yurdumuzun cennet köşelerinden Bodrum Güvercinlik koyunda begonviller arasındaki Titanic Deluxe Bodrum Otel’de düzenlemekteyiz.

Alerji, günümüzde dünyanın her yanında sıklığı giderek artan ve başta çocuklar olmak üzere toplumun bütün kesimlerini ilgilendiren bir sağlık sorunu olma özelliğini sürdürmektedir. Ülkemizde de alerjik hastalıklar, çocuk alerji uzmanlarının yanısıra, birinci basamakta çalışan çocuk doktorlarının ve aile hekimlerinin günlük pratiklerinde önemli bir yer tutmaya devam etmektedir.

Bu kongremizde, çeşitli kurslar, paneller, karşıt görüş oturumları, günlük pratiğimize yönelik olgu bazlı sunumlar ve yurt içi ve yurt dışından katılacak çok değerli konuşmacılar tarafından verilecek konferanslarla alerjik hastalıkları her yönüyle ele almayı ve sadece çocuk alerji uzmanlarının değil, birinci basamakta çalışan hekimlerin bilgi dağarcığını zenginleştirmeyi hedefledik. Bu nedenle de kongremizin sloganını “Herkes İçin Alerji” olarak belirledik.

Bodrum’un eşsiz ortamında, bilgilerimizi artıracağımız ve dostluklarımızı pekiştireceğimiz bu güzel kongrede hep birlikte olmak dileğiyle Çocuk Alerji ve Astım Akademisi Derneği yönetim kurulu olarak tüm meslektaşlarımıza sevgilerimizi sunarız.

ÇAAD Yönetim Kurulu adına Dernek Başkanı
Prof. Dr. Zeynep Ülker Tamay

15. Çocuk Allerji ve Astım Kongresi Başkanı
Prof. Dr. Haluk Çokuğraş

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin