16. FTR Uludağ Kış Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
05 Mart - 08 Mart 2020

KONGRE ŞEHRİ
Uludağ, Bursa, Türkiye
KONGRE YERİ
Karinna Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.ftruludag.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız;

16. FTR Uludağ Kış Sempozyumu’nu 05-08 Mart 2020’de Uludağ Karinna Otel’de gerçekleştireceğiz. Her yıl artan sayıda katılımcı ile zenginleşen sempozyumumuzda, öneriler doğrultusunda önemli sorunlar ve konuları güncellemek ve bilimsel olarak zengin bir program hazırlamayı hedeflemekteyiz. Daha önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanının alanında hakim olması gereken önemli konuları seçmeye çalıştık ve bu yıl “HAREKET VE AĞRI” sloganı bağlamında iki konuya odaklanacağız. Hareket Sistemi Hastalıklarından en sık karşılaşılanları ve Ağrının yönetimi konularına yer vereceğimiz sempozyumumuz sizlerin katılımı ve katkılarıyla daha da zenginleşecek.

Daha önceki yıllarda olduğu gibi bilimsel program öncesi kurslar da olacak.

Sempozyumumuzun mesleki ve bilimsel açıdan son gelişmelerin paylaşılması ve tartışılması açısından fırsat oluşturacağını umuyoruz ve sizlerin katılımı ve katkılarıyla her yönden doyurucu, yararlı ve güzel bir bilimsel aktivite olacağına inanıyoruz.

Sizleri Uludağ’ın sağlıklı ve dinç hissettiren havasında 16. FTR Uludağ Kış Sempozyumu’nda ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Mart ayında tekrar birlikte olabilmek dileğiyle...

Bilimsel Kurul Adına
Prof. Dr. Jale İrdesel

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin