17. Metabolik Sendrom Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
17 Eylül - 20 Eylül 2020

KONGRE ŞEHRİ
Muğla, Türkiye
KONGRE YERİ
Hilton Bodrum Türkbükü Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.metsend2020.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Metabolik sendrom ülkemizin en önemli sağlık sorunlarından biri haline gelmiştir. Kardiyometabolik hastalıkların önlenmesi ve tedavisinin yol haritası çizilirken, ana kavşağın metabolik sendrom olduğu akıldan çıkarılmamalıdır.

Günümüzün en önde gelen sağlık hedefleri arasında her biri metabolik sendromun bir parametresi olan obezite, diyabet, hipertansiyon, dislipidemi ve ateroskleroz ile mücadele vardır.

Sizlerin değerli katkı ve katılımları ile onaltı yıldır başarı ile Metabolik Sendrom Sempozyumlarını gerçekleştirdik.

Metabolik Sendrom Sempozyumları, başta iç hastalıkları, kardiyoloji, endokrinoloji, nefroloji, ve aile hekimliği alanları olmak üzere pek çok uzmanlık alanından hekimlerin katılımıyla gerçekleşen multidisipliner bilimsel toplantılardır.

Sizi 17-20 Eylül 2020 tarihlerinde Hilton Bodrum Türkbükü otelde gerçekleştireceğimiz 17. METABOLİK SENDROM SEMPOZYUMU’na davet ediyoruz.

Güzel bir Bodrum Eylül'ünde, sağlık ve esenlik içinde, sempozyumuzda buluşmak dileğiyle saygı ve sevgilerimizi sunarız.

Metabolik Sendrom Derneği Düzenleme Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin