18. GREATIST Uluslararası Diş Hekimliği Kongresi

KONGRE TARİHİ
22 Ekim - 24 Ekim 2021

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.greatist.pro
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

23-25 Ekim 2020 tarihleri arasında dünyanın en önemli ve en güzel şehirlerinden bir tanesi olan İstanbul’da organize edilecek olan ve Türkiye’nin en büyük bağımsız diş hekimliği kongresi haline gelen GREATIST Uluslararası Diş Hekimliği Kongresi siz değerli katılımcıların sağlık ve güvenliğini düşünülerek Covid-19 pandemisi nedeni ile iptal edilmiştir.

22-24 Ekim 2021 tarihleri arasında İstanbul Grand Cevahir Kongre Merkezi’nde yapılacak olan ve geçtiğimiz sene 4000’den fazla diş hekimliği öğrencisi, diş hekimi, diş hekimi yardımcısı, diş teknisyeni ve diş hekimliği firma temsilcisinin katılımı ile gerçekleştirilen bu büyük organizasyonun gerek bilimsel gerekse teknolojik yeniliklerin paylaşılacağı bir toplantı olması için organizasyon komitesi olağanüstü bir çaba ile çalışmalarına devam etmektedir.

Açılışından başlayarak kapanışına kadar her dakikası dolu dolu hazırlanmakta olan ve diş hekimliğinin tüm uzmanlık alanlarını içerisine alan toplantıları ile katılımcılarımızın bilimsel bilgilerini güncellemek ve geniş fuar alanını en iyi şekilde kullanarak sizlerin en son teknolojik ürünlere kolayca ulaşmanızı sağlamak en önemli hedeflerimiz arasındadır...

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin