21. Ulusal Romatoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
29 Eylül - 03 Ekim 2021

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.romatoloji2021.org
DAVET
Değerli meslektaşlarımız,

Yirmi birinci Ulusal Romatoloji Kongre’mizi 29 Eylül - 3 Ekim 2021 tarihlerinde Belek/Antalya’da, yüz yüze gerçekleştirmeyi planladık. Geçen sene, henüz Covid-19 ile tanışmadığımız dönemde yazılan davet mektubumuzda, digital ortamı her alanda, gittikçe artan sıklıkta kullanmamıza rağmen bilim insanlarının yüz yüze toplantı yapma konusunda hala ne kadar istekli olduklarından söz etmişiz. Bugün, durumun anlamını daha iyi kavramış durumdayız. Hepimizin özlediği, sanal olmayan ortamlarda gerçekleşecek bu buluşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Ulusal Romatoloji Kongre’mizde, programın temelini, her zaman olduğu gibi, güncel konuların tartışılacağı konferanslar, paneller, “Uzmanına Danış” toplantıları ve sözlü/poster bildiri oturumları oluşturacak. Ülkemizden ve diğer ülkelerden kendi alanlarında başarılı işlere imza atmış konuşmacıların, romatizmal hastalıklardaki patogenez, klinik, tanı ve tedavi konularında son gelişmelerin yer aldığı sunumlarını ilgiyle dinleyip, özellikle genç arkadaşlarımızın sunacağı çalışmalarla heyecanlanacağız. Özgün konularda derinlemesine eğitimi amaçlayan kurslar ve atölye çalışmaları ile, hem klinik pratik uygulamalarında hem de araştırma konularında destek sağlayacak bilgi ve becerilerin kazanılması sağlanacak. Uydu sempozyumlarda, yeni tedavi ajanlarıyla tanışabilme, önceden bildiklerimiz ile ilgili yeni veriler öğrenebilme fırsatımız olacak.

Doğa ve sağlıklı yaşamın önemini daha iyi anladığımız bu günlerde, dünyanın en muhteşem doğasına sahip bir beldede gerçekleştirilecek etkinliklerle beyinlerimizi oksijenle beslemeyi, doğa ve sağlıklı yaşam konusunda çevremize mesajlar vermeyi de unutmayacağız.

Bilimsel açıdan doyurucu ve özlemlerimizi giderip sıkıntılarımızı arkada bırakacağımız bir kongrede, hep birlikte olmak dileğiyle…

Sevgi ve saygılarımızla,

Dr. Fatoş Önen - Dr. Servet Akar

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin