27. Uluslararası Türk Pedodonti Derneği Kongresi

KONGRE TARİHİ
07 Ekim - 10 Ekim 2021

KONGRE ŞEHRİ
K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Limak Cyprus Deluxe Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.turkpedo2021.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

‘Kendi küllerinden yeniden var olmak’ kavramının efsanesi Zümrüdü Anka Kuşu inanışa göre son yuvasını Kıbrıs’ta Girne şehrinde yapmış, son yumurtasını da Girne’deki o yuvasında bıraktıktan sonra oradan ayrılıp meçhule karışmış.

Türk Pedodonti Derneği’nin 27. Bilimsel Kongresi’ni 07-10 Ekim 2021 tarihleri arasında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin benzersiz doğası ile tropikal bir ada gibi olan Bafra Bölgesi’nde Zümrüdü Anka Kuşu’nun simgesi şeklindeki Limak Cyprus Deluxe Hotel’de gerçekleştireceğiz. Bu tarihlerde farklı bir güzelliğe bürünen Kuzey Kıbrıs’ta düzenleyeceğimiz kongrenin biz Pedodonti ailesi için de bilimsel ve sosyal olarak yenilenmek için bir fırsat olacağını düşünüyoruz.

Uzun yıllardır özenle sürdürmeye çalıştığımız bilimsel aktivitelerimizdeki devamlılığı ve başarıları, sizlerin katkı ve katılımlarına borçluyuz. Bundan sonra da, Pedodonti’nin başarısının daha da artması için hep birlikte çalışmaya devam edeceğimize inanıyoruz.

Limak Cyprus Deluxe Hotel bünyesindeki Babylon Kongre Merkezinde gerçekleştireceğimiz kongremizin ana teması “Sağlıklı Gülüşler, Sağlıklı Gelecek” olarak belirlenmiştir.

Pedodonti Ailesi’ne ev sahipliği yapıyor olmaktan ve davetli konuşmacılarımızın bilgi ve tecrübe paylaşımlarıyla katkıda bulunacakları, bilimsel açıdan yararlı geçeceğine inandığımız bir kongre programı hazırlamaktan dolayı mutluluk duymaktayız.

Kongremizin gerçekleştirilebilmesi için bizleri maddi olarak destekleyecek, teknolojik gelişmelerini standlarına taşıyacak ve alanımızdaki yenilikleri bizlerle paylaşacak olan diş hekimliği endüstrisinin değerli temsilcilerini de aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Bilimsel ve sosyal paylaşımlarımızla güzel bir kongre geçirmenin yanı sıra derneğimizin prestijini ulusal ve uluslararası alanda bir adım daha öne taşımak ve unutulmayacak anılar biriktirmek ümidiyle tüm meslektaşlarımızı kongremize davet etmekten onur duyarız.

En içten sevgi ve saygılarımla,

Prof. Dr.Figen Seymen
Türk Pedodonti Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin