7. Uluslararası Acil Tıp ve Aile Hekimliği Kongresi

KONGRE TARİHİ
25 Kasım - 28 Kasım 2021

KONGRE ŞEHRİ
K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Concorde Luxury Resort

KONGRE WEB SİTESİ
www.aciltipkibris.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Acil tıp uzmanlarının ve aile hekimlerinin ortaklaşa düzenlediği “7.Uluslararası Acil Tıp ve Aile Hekimliği Kongresi“ ile karşınızdayız. İlkini Gürcistan'ın Batum kentinde, ikincisini ise Ukrayna’nın başkenti Kiev’de, üçüncüsünü Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin Girne kentinde, dördüncüsünü Macaristan'ın başkenti Budapeşte' de altıncısını Sırbistan’ın başkenti olan Belgrad’da düzenlediğimiz kongrenin yedincisini, Acil Tıp ve Aile Hekimliği alanındaki yenilikleri paylaşacağımız 7.Uluslararası Acil Tıp ve Aile Hekimliği Kongresi'ni 25 - 28 Kasım 2021 tarihleri arasında yine Kıbrıs’ta düzenleyeceğiz.

Kongreye Türkiye'den Acil Tıp Uzmanları Derneği, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Acil Tıp Anabilim Dalı ve Trabzon Aile Hekimleri Derneği destek vermektedir. Kongreye Türkiye, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Ukrayna, Gürcistan, Macaristan, İspanya, Belgrad Azerbaycan’dan hekimlerin katılmasını bekliyoruz

Bu sene yedincisini düzenleyeceğimiz Uluslararası Acil Tıp ve Aile Hekimliği Kongresi ile acil tıp alanındaki yenilikleri ve tecrübelerimizi, aile hekimliği alanındaki gelişmeleri hekimlerle paylaşacağız ve onların da bizlerle paylaşmasına olanak sağlayacağız. Kongre programında ülkeler arasındaki aile hekimliği uygulaması ile acil tıp uygulamalarının tartışılacağı bir kongre, Türkiye-Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti birinci basamak sağlık hizmetleri ve acil sağlık hizmetleri çalıştayı, acil tıp ve aile hekimliği alanında kurslar ve konular yer alacaktır.

Hepinizi, acil tıp hekimlerinin ve aile hekimlerinin yedinci buluşması olan, 25 – 28 Kasım 2021 tarihleri arasında Kıbrıs’ta düzenlenecek olan 7.Uluslararası Acil Tıp ve Aile Hekimliği Kongresi’ne davet ediyoruz.
Saygılarımızla

Kongre Başkanları

Prof. Dr. Başar CANDER
Kongre Başkanı

Doç. Dr. Şahin ÇOLAK
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin