TDB 26. Uluslararası Dişhekimliği Kongresi

KONGRE TARİHİ
27 Mayıs - 30 Mayıs 2021

KONGRE ŞEHRİ
Diyarbakır, Türkiye
KONGRE YERİ
Dicle Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.tdbkongreleri.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım ve Sevgili Öğrenciler;

Bilimin ve dostlukların buluşacağı, yaratıcısı sizin olacağınız bir düş için Diyarbakır sizi bekliyor.

Ülkemizde dişhekimliği alanında bir marka olan TDB Uluslararası Dişhekimliği Kongrelerinin 26.' sı için tarihin taşlara yazıldığı kentimiz Diyarbakır’da buluşacağız.

TDB 26. Uluslararası Dişhekimliği Kongremiz; mesleki yeterliliklerin yenilenmesi ve daha ileriye taşınması, bilimsel program ve expodental fuar doygunluğunun yanında, Dicle Nehri'nin suladığı bereketli topraklar üzerinde 12 medeniyete ait kitabelerin bulunduğu surları, taş köprüleri, yemekleri ve kültürel ziyafeti için sizi çağırıyor.

Asırlardır birçok dil, din, kültür ve insanı birleştiren medeniyetlerin kesiştiği, ikliminin ve Dicle'nin sertliğine inat insanının hoşgörü ve misafirperverliği ile sizi çağırdığı, heyecan ve özveri ile çalışan Diyarbakır Dişhekimleri Odamızın öncülüğündeki 26. TDB Uluslararası Dişhekimliği Kongremize; mesleki birlikteliğimizi güçlendirecek bir katılımın olacağı ümidiyle şimdiden teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Prof. Dr. Atilla Stephan Ataç
Türk Dişhekimleri Birliği & Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin