Türk Radyasyon Onkolojisi Derneği Sanal Kongresi

KONGRE TARİHİ
20 Kasım - 22 Kasım 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.urok2020.org
DAVET
Sevgili Meslektaşlarım,

Bildiğiniz üzere zor günlerden geçiyoruz. Pandemi süreci tüm yaşantımızı ve planlarımızı değiştirdi. 19-23 Nisan 2020 tarihlerinde planladığımız 14. Ulusal Radyasyon Onkolojisi Kongresi – UROK 2020’yi önce 2020 Kasım ayına ardından da 2021 yılına ertelemek zorunda kaldık. 14. UROK 11-14 Kasım 2021 tarihlerinde Kemer Rixos Sungate Oteli’nde özgün programa sadık kalınarak yapılacaktır.

Bu yıl 20-22 Kasım 2020 tarihlerinde “Türk Radyasyon Onkolojisi Derneği Sanal Kongresi” düzenliyoruz. 2.5 gün ve tek salonda devam edecek bu mini kongrede paneller, olgu sunumları, sözel ve poster bildiriler ve uydu sempozyumlar yer alacaktır.

Kongrenin programını 14.UROK özgün programında yer alan paneller ve olgu sunumları arasından seçtik. Sözel ve poster bildirilerini gelecek yıl 14.UROK’da değil de bu yıl sunmak isteyen meslektaşlarımız da sunumlarını sanal kongrede yapacaklardır.

Sanal kongremize ilaç ve tıbbi cihaz endüstrimiz de uydu sempozyumlar ve sanal stant alanları ile katılacaktır.

Sevgili meslektaşlarım,

Mayıs ayında kaybettiğimiz TROD kurucularından ve başkanlarımızdan sevgili hocamız Prof. Dr. Emin Darendeliler anısına düzenlediğimiz “TROD Sanal Kongresi” ne katılımızdan mutluluk duyacağız.

Saygılarımla

Dr. Yavuz Anacak
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin