Türkiye Milli Pediatri Derneği Eğitim Toplantısı-4. Çocuk Hekiminin Bir Günü

KONGRE TARİHİ
30 Eylül - 03 Ekim 2021

KONGRE ŞEHRİ
Girne, K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Elexus Hotel and Resort

KONGRE WEB SİTESİ
www.cocukhekimininbirgunu.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

30 Eylül – 3 Ekim 2021 tarihleri arasında Kıbrıs Elexus Resort Hotel’de dördüncüsünü gerçekleştirmeyi planladığımız Çocuk Hekiminin Bir Günü (İnteraktif – Olgularla) Eğitim Toplantımıza sizleri davet etmekten büyük mutluluk duymaktayız.

Çocuk hekiminin bir günde karşılaşacağı her türlü konuyu alanlarında uzman değerli hocalarımızın katılımları ile interaktif - olgularla paylaşıp değerlendirebileceği oturumlar bilimsel programda yer alacaktır. Çocuk sağlığı alanındaki eğitim toplantımızın tüm meslektaşlarımız için verimli ve yararlı olacağına inanıyoruz.

Eğitim toplantımızın üçüncüsünü Covid-19 pandemisinin gerektirdiği önlemler ve şartlar neticesinde çevrim içi olarak gerçekleştirmek durumunda kalmıştık. Bu yıl ise yavru vatanımız Kıbrıs’ın tarihi ve doğal güzelliklerini içinde barındıran Girne’de sizlerle yüz yüze buluşmak için sabırsızlanıyoruz.

Sevgi ve saygılarımızla,

Prof. Dr. Enver HASANOĞLU
Türkiye Milli Pediatri Derneği
Genel Sekreteri

Prof. Dr. Koray BODUROĞLU
Türkiye Milli Pediatri Derneği
Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin