Uluslararası Sosyal Spor ve Multidisipliner Yaklaşımlar Kongresi

KONGRE TARİHİ
25 Kasım - 26 Kasım 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.sosyalsporkongresi.org
DAVET
Değerli Araştırmacılar;

25-26 Kasım 2021 tarihlerinde uzaktan erişimle düzenlenecek olan Uluslararası Sosyal, Spor ve Multidisipliner Yaklaşımlar Kongresinedavetlisiniz.

Sosyal alanlar ve spor ile ilişkilendirilmiş her türlü multidisipliner çalışma kongremizce kabul edilecektir.

Günümüz koşullarını düşünerek sosyal hayat ve onun ayrılmaz bir parçası olan spor disiplinini aynı platform içerisinde buluşturmak ve sosyal alanlarla birlikte sporun etkileşim alanlarının artırılması açısından; sosyal alanlar ve spor ile ilgili multidisipliner çalışmalar büyük önem taşımaktadır. Hem farklı disiplinlerin birbiriyle olan ilişkisini hem de katılımcıların disiplinlerle etkileşimini anlamak; Aynı zamanda kongremizce yapılacak her türlü çalışmanın özel – kamu iştirakçilere ve bilim dünyasına katkı sağlaması, yapacakları çalışmalara temel teşkil etmesi amaçlanmaktadır.

Alanında uzman Ulusal ve Uluslararası birçok katılımcının bizlerle birlikte olacağı kongremizde siz değerli dostlarımızı da aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Şimdiden kongremizde bilimsel alana ve literatüre katkı sağladığınız için sonsuz teşekkürler.

Kongrede görüşmek dileğiyle.

Prof. Dr. Gülten HERGÜNER

Kongre Başkanı

(Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, Spor Bilimleri Fakültesi)
herguner@subu.edu.tr

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin